SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü
SSK’ya bağlı çalışanlar internette bu hizmetler hakkında genel bir bilgi alabilmektedir. Bunlardan birisi de SSK hizmet dökümüdür. SSK hizmet dökümü  internet üzerinden bazı bilgilerinin girilmesinin ardından kısa bir sürede alınabilmektedir. Bu bilgiler T.C. kimlik numarası, nüfusa bağlı il, cilt numarası, doğum yılından ibarettir. Hizmet dökümüne ulaşabilmek için bu bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmelidir.
Geçmiş yıllarda site üzerinden sadece T.C kimlik numarası ile ulaşılabilen bu bilgiler kısa süre önce daha da zorlaşmış ve ek bilgilere gereksinim duyulmuştur. Daha sonra e-devlet uygulaması dahiline alınan hizmet döküm servisi, kısa süre önce tekrar sgk.gov.tr internet sitesi üzerinden ulaşılabilir duruma geldi.

SSK hizmet dökümü almak için öncelikle sorgu ekranına ulaşmak gerekir. Bunun ardından tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak sorgula tuşuna basılmalıdır. Bunun ardından tüm hizmet dökümü gösterilecektir. Bu dökümde son ay bilgileri gösterilmeyecektir. Çünkü SSK sisteminde içinde bulunulan ay bir sonraki ayda ödeme yapılarak, sisteme girilmektedir. Bu nedenle özellikle buna dikkat eden kişilerin, bunu bir sorun olarak algılamaması gerekmektedir.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

SSK hizmet dökümü özellikle çalışanlar için oldukça önemlidir. Çünkü bu sayede sık sık kontrol yapılarak sigortanın ödenip ödenmediği öğrenilebilmektedir. Bu sayede zamanında duruma müdahale ederek mağdur duruma düşmeden sorunlar önlenebilmektedir. Özellikle çalıştığı yerde bu tür durumlarda sıkıntı çekenler için sorgu sayfası çok önemli bir kaynak ve yardımcıdır.

SSK hizmet dökümünde size ait diğer bilgiler de belirtilmektedir. Ad ve soyadı başta olmak üzere tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi kontrol de edebilirsiniz. Özellikle bu bilgilerin yanlış olduğu kişiler varsa derhal SSK’nın ilgili birimlerine müracaat etmesi gerekir. Çünkü bu sayede olası bir sorun hemen çözülerek daha büyük sorunların oluşması önlenebilir.

SSK sorgulama hizmeti internet tarayıcısı üzerinden yapıldığı için bazı kişiler sorun yaşayabilmektedir. Sayfaların açılmaması, alınan hatalar hizmet dökümünü engelleyen bazı sorunlardır. Bu tür sorunlarla yaşayan kişiler farklı tarayıcılarla sayfaya bağlanmayı deneyerek sorunu çözebilir. Ayrıca internet geçmişinin silinerek tekrar giriş yapılması da bir çözüm olabilmektedir.

SSK Hizmet Dökümü için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

SSK Hizmet Dökümü İle İlgili Gelen Aramalar : 

ssk hizmet dökümü nasıl sorgulanır ssk hizmet dökümü sorgulama e devlet şifresi ilessk hizmet dökümü ne zaman emekli olabilirimssk hizmet dökümü e devletssk emeklilik sorgulamassk hizmet dökümü ssk parası ssk hizmet dökümü blogbağkur hizmet dökümü

GSS BORÇ SORGULAMA

EMEKLİLİK HESAPLAMA

SGK RAPOR PARASI

HİZMET SORGULAMA

SGK İŞE GİRİŞ

EVDE BAKIM MAAŞI

DOĞUM İZNİ

EMEKLİ İKRAMİYESİ

Genel