Şifresiz SSK Hizmet Dökümü

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü

SSK hizmet dökümü almak sigortalılara SSK prim ödemelerini takip ve kontrol etme imkanı vermektedir. SSK dökümü sayfasında kişilerin tüm sigorta bilgileri yer almaktadır. Prim ödemeleri, prim gün sayıları, toplam gün sayıları gibi veriler emeklilik hesaplama işlemleri için kullanılmaktadır. Şifresiz SSK hizmet dökümü sayesinde tüm bu bilgilere ulaşmak mümkündür. Emeklilik hesabı yapan kişiler öcelikle SGK hizmet dökümü almalıdırlar. Hesaplamanın sağlıklı ve tutarlı olabilmesi için kesin verilere ihtiyaç vardır. Bu bilgileride sadece SGK resmi bağlantıları aracılığı ile elde etmek mümkündür.

ŞİFRESİZ SSK HİZMET DÖKÜMÜ NASIL ALINIR ?

SSK hizmet dökümü SGK tarafından sigortalıların hizmetine sunulan esgm bağlantısı vasıtasıyla alınabilmektedir.Şifresiz sorgulama olarak tabir ettiğimiz usulde, TC kimlik numarası, kimlik bilgileri ve güvenlik kodu bilgileri girilerek sorgulama sayfasına ulaşılır.Buradan merak ettiğiniz tüm sigorta bilgilerini görebilirsiniz.

 

ŞİFRESİZ SSK HİZMET DÖKÜMÜ İÇİN: LÜTFEN TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. hüseyin samay diyor ki:

    pirim gün sayım

Yorum Yaz

e-sgk.net, sgk haberleri ve sgk konularına eksiksiz ve doğru bir şekilde tek bir kaynak üzerinden ulaşmanızı sağlamak, Sgk hizmet dökümü ve sgk sorgulama işlemlerini nasıl ve hangi bağlantılar aracılığı ile yapılacağını, tc kimlik no kullanarak sgk gün sayısını öğrenmek, genel sağlık sigortası kapsamında kimlerin gss sitemine dahil olması gerektiği, e devlet şifresinin nasıl alınacağı ve kaybedilmesi halinde yeniden almak için ne gibi işlemlerin gerektiği, emekli aylık bilgisi, Ssk hizmet dökümü , hizmet süreleri ve ne kadar olması gerektiği, yurt dışı borçlanmasının nasıl yapıldığı, askerlik borçlanması yapılarak nasıl emekli olunabildiği, doğum izni ve süt izni süresinin anne ve babalar için ne kadar olacağı, e-sgk üzerinden hangi işlemlerin yapıldığı, 2022 özürlülük maaşı ve sorgulama yapma, şifresiz sgk sorgulama ve eski kurum olan ssk ve ssk sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığı, bağkur bilgilerine ulaşabilme, ne zaman emekli olurum ,yaşlılık aylığı ve dul maaşının nasıl alındığı ve daha bir çok konuda gerekli, güncel ve güvenli bilgiler içermektedir.
www.e-sgk.net Domain