SGK TV

SGK TV

SGK TV

Ülkemizde vatandaşların en çok işlem gerçekleştirmekte olduğu Sosyal Güvenlik Kurumu vatandaşlara daha kaliteli, daha modern ve daha hızlı bir şekilde hizmet sunabilmek amacı ile günümüz dünyasının teknolojisinin tüm olanaklarını en iyi şekilde kullanarak internet üzerinde aktif ve etkin bir hizmet rolü üstlenmektedir.

Bu noktada Sosyal Güvenlik Kurumu internet üzerinde yeni bir uygulama başlatarak SGK TV ismindeki hizmetini vatandaşların kullanımına açtı. Sosyal Güvenlik Kurumu SGK TV sayesinde hem çalışanları ile çok daha etkin bir biçimde iletişim kurabilme hem de vatandaşlarımızın akıllarına takılan sorulara ve merak ettikleri konulara daha kolay, hızlı ve etkin bir şekilde cevaplar sunabilme olanağına sahip olabilecek bir proje olarak geliştirilmiştir.

SGK TV’nin Amacı Nedir?

İnternet üzerinde yer almakta olan SGK TV sayesinde Sosyal Güvenlik urumu ile ilgili olan konular üzerine uzmanlar ile yapılmakta olan bilgilendirici söyleşiler gibi çeşitli hususlar sayesinde vatandaşlar kurum ile ilgili olan pek çok konu hakkında daha doğru ve daha yönlendirici bilgiler edinebilme olanağına sahip olabilmektedir.

Sizlerde Sosyal Güvenlik Kurumunun bu yeni uygulaması olan SGK TV ile aklınıza takılan sorular ve merak ettiğiniz konular hakkında yetkililere ve alanlarında uzman kişilere ileterek, danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir ve uzmanlar ile yapılan söyleşileri izleyebilmek için alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayabilirsiniz. http://www.sgktv.gov.tr/Sayfalar/AnaSayfa.aspx ile giriş yapabilirsiniz.
Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Genel