Esgm Ne Zaman Emekli Olabilirim

Esgm Ne Zaman Emekli Olabilirim

Ne Zaman Emekli Olabilirim 
Ne zaman emekli olabilirim sorusuna ve sgk ile ilgili tüm sgk sorgulama işlemlerine ulaşmanın en kolay ve basit yolu esgm bağlantısını kullanmaktır.E-sgm bağlantısını kullanarak ssk hizmet dökümü, ssk gün sorgulama ve ödenmiş prim gün sayısına varıncaya kadar bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.Sosyal güvenlik merkezinin kısaltılmışı olan esgm bağlantısı sosyal güvenlik kurumunun kişilerin hizmetine sunduğu ve bir çok sorgulama işlemini gerçekleştirme imkanı sağladığı sgk bağlantısıdır.

Sorgulama ekranında uyruk, tc kimlik no, nüfus il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu bölümleri yer almaktadır.Bu bölümlere bilgilerinizi girdikten sonra açılan ekran sizin sosyal güvenlik geçmişinizdir.Burada buluna bilgilerde prim gün sayısı, sigortalılık süresi ve sgk işe giriş tarihi gibi temel bilgiler yer almaktadır.Bu verileri kullanarak emeklilik işlemlerinizi ve ne zaman emekli olabilirim sorgulamalarınızı da sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.  https://uyg.sgk.gov.tr/nezaman/ üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. 
Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. kemal kerimoğlu diyor ki:

    nezaman emekli olabilirim bağkur ve ssk var teşekür ederim

  2. ali mukan diyor ki:

    1979 girişim var sgk lı olarak 3700 günüm yaşım 25 08 1960 dogumluyum halla çalışmaktayım nezaman emekli olabilirim

  3. mehmet top diyor ki:

    02 08 1966 doğumluyum ssk giriş 4 ay 20 1981 şu ana kadar toplam bağkurda 776 günüm var ssk da 2932 günüm var askerliğimi 540 gün yatırdığımda ne zaman emekli olurum

Yorum Yaz

Genel