Emekli Sandığı Ne zaman Emekli Olabilirim?

Emekli Sandığı Ne zaman Emekli Olabilirim?


Emekli Sandığı Ne Zaman Emekli Olabilirim Uygulaması

SGK ‘nın emeklilik adayları için geliştirdiği uygulamalardan bir tanesi olan Emekli Sandığı Ne Zaman Emekli Olabilirim uygulaması ile emeklilik tarihinizi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Emekli Sandığı Ne Zaman Emekli Olabilirim uygulamasını kullanmak için öncelikle size vereceğimiz bağlantıya tıklayarak uygulamanın sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Bu sayfada hesaplama için sizden bazı bilgiler istenecektir.

Bu bilgiler Emekli Sandığı’na tabi hizmetinizin başlangıç ve bitiş tarihi, BAĞKUR’a tabi hizmetlerinizin başlangıç ve bitiş tarihi ve Emekli Sandığı’na tabi borçlanmaların başlangıç ve bitiş tarihi. Burada bahsedilen borçlanmalar doğum ve askerlik borçlanmalarıdır. Bu bilgilerin yanında sizden doğum tarihiniz ve cinsiyetiniz istenecektir. İstenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girdiğiniz takdirde emeklilik tarihiniz hızlı ve pratik bir şekilde hesaplanacaktır. Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen emeklilik tarihinizi öğrenin.

 

Ne Zaman Emekli Olabilirim: Uygulamaya Gitmek İçin Tıklayınız!
Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

e-sgk.net, sgk haberleri ve sgk konularına eksiksiz ve doğru bir şekilde tek bir kaynak üzerinden ulaşmanızı sağlamak, Sgk hizmet dökümü ve sgk sorgulama işlemlerini nasıl ve hangi bağlantılar aracılığı ile yapılacağını, tc kimlik no kullanarak sgk gün sayısını öğrenmek, genel sağlık sigortası kapsamında kimlerin gss sitemine dahil olması gerektiği, e devlet şifresinin nasıl alınacağı ve kaybedilmesi halinde yeniden almak için ne gibi işlemlerin gerektiği, emekli aylık bilgisi, Ssk hizmet dökümü , hizmet süreleri ve ne kadar olması gerektiği, yurt dışı borçlanmasının nasıl yapıldığı, askerlik borçlanması yapılarak nasıl emekli olunabildiği, doğum izni ve süt izni süresinin anne ve babalar için ne kadar olacağı, e-sgk üzerinden hangi işlemlerin yapıldığı, 2022 özürlülük maaşı ve sorgulama yapma, şifresiz sgk sorgulama ve eski kurum olan ssk ve ssk sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığı, bağkur bilgilerine ulaşabilme, ne zaman emekli olurum ,yaşlılık aylığı ve dul maaşının nasıl alındığı ve daha bir çok konuda gerekli, güncel ve güvenli bilgiler içermektedir.
www.e-sgk.net Domain