Emekli Sandığı Evrak Takibi

Emekli Sandığı Evrak Takibi

Emekli Sandığı Evrak Takibi
Emekli Sandığı evrak takibi işlemleri sgk kurumuna gitmeden ve online olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Kuruma müracaat eden kişi T.C. Kimlik numarasını kullanarak online olarak evrak takip işlemi yapabilmektedir. Bu durumda kuruma teslim etmiş olduğunuz evrakın hangi aşama da ve hangi süreçlerden geçtiği konusunda detaylı bir sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Daha önceleri herhangi bir evrakı takip etmek hem zaman hem de masraf sebebi iken bugün sadece T.C. Kimlik numarası kullanılarak emekli sandığı evrak takibi yapılabilmektedir. Emekli Sandığı evrak takibi için internet bağlantısı bulunan herhangi bir bilgisayarın olması yeterlidir.

Emekli Sandığı evrak takibi başvuruda bulunan kişinin T.C.Kimlik Numarası ile yapılabilmektedir. Ayrıca sorgulama işlemleri sırasında evrakın kuruma iletilmiş olduğu yılında seçilmesi gerekmektedir. Emekli sandığı evrak takibi işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle Sosyal Güvenlik Kurumu’na giderek uzun kuyruklarda beklemenize gerek kalmamaktadır. Evrakınızın nerede ve hangi aşamada olduğu konusunda hızlı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ İÇİN: LÜTFEN TIKLAYINIZ.
Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. musa diyor ki:

  emekli olmak

 2. çetin yeşilbaş diyor ki:

  bizi yönetenler bir haftada emeklilik işlemleri tamamlanıyor diye acıklamalar yapıyorlar 20 gün oldu hale haber yok

 3. çetin yeşilbaş diyor ki:

  bizi yönetenler bir haftada emeklilik işlemleri tamamlanıyor diye acıklamalar yapıyorlar 20 gün oldu hale haber yok evraklarımıda takip edemiyorum

 4. Elmas diyor ki:

  Tc kimlik numaramı girdim hiç bir bilgi açılmadı,kendi adıma ait herhangi bir bilgi yok neden acaba lütfen cvplarmısınız

 5. Elmas diyor ki:

  2 ay oldu herhangi bir ne yazı geldi adıma,nede internet sitenizden evraklarımı takip edemiyorum neden? Bu kadar bekletmekteki amaç nedir neden insanları bilgisiz muallakta bırakıyorsunuz,lütfen ilgilenirmisiniz?

 6. osman ever diyor ki:

  29.04.2014 emekli dilekcemi verdim 15 günde beli olur dediler daha haber yok nsl iştir bu

Yorum Yaz

e-sgk.net, sgk haberleri ve sgk konularına eksiksiz ve doğru bir şekilde tek bir kaynak üzerinden ulaşmanızı sağlamak, Sgk hizmet dökümü ve sgk sorgulama işlemlerini nasıl ve hangi bağlantılar aracılığı ile yapılacağını, tc kimlik no kullanarak sgk gün sayısını öğrenmek, genel sağlık sigortası kapsamında kimlerin gss sitemine dahil olması gerektiği, e devlet şifresinin nasıl alınacağı ve kaybedilmesi halinde yeniden almak için ne gibi işlemlerin gerektiği, emekli aylık bilgisi, Ssk hizmet dökümü , hizmet süreleri ve ne kadar olması gerektiği, yurt dışı borçlanmasının nasıl yapıldığı, askerlik borçlanması yapılarak nasıl emekli olunabildiği, doğum izni ve süt izni süresinin anne ve babalar için ne kadar olacağı, e-sgk üzerinden hangi işlemlerin yapıldığı, 2022 özürlülük maaşı ve sorgulama yapma, şifresiz sgk sorgulama ve eski kurum olan ssk ve ssk sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığı, bağkur bilgilerine ulaşabilme, ne zaman emekli olurum ,yaşlılık aylığı ve dul maaşının nasıl alındığı ve daha bir çok konuda gerekli, güncel ve güvenli bilgiler içermektedir.
www.e-sgk.net Domain