E-SGK giriş

E-SGK giriş

Günümüz modern dünyasının en büyük teknolojisi ve en yaygın olarak kullanıma sahip olan unsuru olan interneti çok daha etkili bir şekilde ve aktif olarak vatandaşlara sunmakta olduğu hizmetlerinde kullanmakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu’na ait internet üzerinde çok sayıda online hizmet uygulaması mevcuttur.

İnternet üzerinden vatandaşların çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde sigortaları ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmetleri ile ilgili sorgulama ve işlemlerini yapabilmelerine olanak sağlamakta olan bu online hizmetlerden yararlanabilmek için e-SGK giriş işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

E-SGK Giriş Nasıl Yapılır?

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından internet üzerinde online hizmete sunulan bu uygulama ve sistemler yine Sosyal Güvenlik Kurumu’nun kendi resmi web sitesi üzerinde yer almaktadır. Bu sayede de e-SGK giriş işlemlerinizi, SGK’nın resmi web sayfası üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

İnternet üzerinde yer almakta olan bu Sosyal Güvenlik Kurumu e-hizmetleri sayesinde sigortanız ile ilgili olan e-sgk sorgulama, hizmet dökümü alma ve daha pek çok işleminizi kolaylıkla sadece birkaç dakika içerisinde oturduğunuz yerden yapabilme olanağına sahip olabilirsiniz.
Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. bekir diyor ki:

    Eskiye nazaran daha kullanılşı hale getirlimiş

  2. ahmet diyor ki:

    eskiye göre biraz daha iyi sanki

Yorum Yaz

Genel