E-Eczane

E-Eczane

Her geçen gün sağlık hizmetlerinin vatandaşlara ulaştırılması konusunda internet çok daha etkin bir rol üstlenmektedir. Sağlık hizmetlerinin internet üzerinde çok daha etkin bir şekilde vatandaşlara sunulmaya başlaması ile birlikte artık, vatandaşlar bu hizmetlerden çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde yararlanabilme olanağına sahip olabilmektedirler.

Bu noktada internet üzerinde vatandaşların daha kaliteli bir hizmet alabilmesi amacı ile Medula sistemi kapsamında hizmete sunulmuş olan e-eczane sistemi de yer almaktadır.  Bu sistem sağlık hizmetleri konusunda vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

E-Eczane Nedir?

Medula sistemi bünyesinde yer almakta olan e-eczane sistemi sayesinde artık eczaneler stok kayıtlarını, işlemlerini, giriş ve çıkışlarını internet üzerinden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde kolayca gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilmektedir.

İnternet üzerinde yer almakta olan bu sisteme erişim sağlayabilmek için Sosyal Güvenlik Kurumu’nun internet üzerinde yer almakta olan resmi i internet sitesinde bulunan, e-SGK kısmına tıklaması gerekmektedir. Bu noktada sistemin kullanılabilmesi için kullanıcı adı ve şifre olması gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra eczaneniz için sistemin sunmakta olduğu olanakları en kolay şekilde kullanabilirsiniz.
Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Genel