Bağ-Kur Borç Ödeme

Bağ-Kur Borç Ödeme

İşverenler ve esnaflar için Bağkur primlerinin ödenmesi amacı ile SGK tarafından uygulamaya konmuş uygulamalar mevcuttur.Bu uygulamalardan biri Bağkur prim borçlarının kredi kartı ile ödenmesi sistemidir.Esnafların yoğun iş temposu nedenli ile her zaman bankaya gidecek kadar  müsait olmaları zaten beklenemez.

Bu sebepten dolayı internet üzerinden kredi kartı ile Bağkur primi ödemelerini yapmak çok kullanışlı bir yöntemdir.Bağkur borç ödeme işlemlerinizi Ziraat Bankası ve diğer bankalar aracılığı ile ödeğebilirsiniz.

Bağkur Borç Ödeme İşlem Sırası

1- Öncelikle aşağıda size verdiğimiz internet adresine tıklayınız.
2- TCKN / VKN / SSK Sicil Numaranızı doğru bir şekilde giriniz.
3- Sorgu tipinden Bağkur Prim-17′yi seçiniz.
4- Kod Doğrulamayı da yaptıktan sonra lütfen sorgula butonuna tıklayınız.

Borç Ödeme İşleminiz İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. ayse diyor ki:

    TORBA YASA İÇİN EMEKLİLİĞE HAK KAZANMIŞ FAKAT BORCUNDAN DOLAYI EMEKLİ OLAMAYAN İNSANLARA BANKA TAAHHÜT ALARAK NİYE KREDİ VERMİYOR. DAHA ÖNCEKİ TORBA YASADA BUNU ZİRAAT BANKASI YAPMIŞTI . ŞİMDİ NİYE YAPMIYOR.dEVLETE BORCUMU KAPATMAK İSTİYORUM AMA BANKA KREDİ VERMEZSE ÖDEME GÜCÜMDE YOKSA NASIL BORCUMUZU ÖDEYECEĞİZ. ÜSTELİK FAİZLERDE SİLİNMİYOR.

  2. ömer diyor ki:

    Bağkurdan emekliliğim onaylandı fakat prim borçlarından dolayı emekli olamıyorum.Bankalar kredi vermiyecekmi?geçmişteki gibi

Yorum Yaz

e-sgk.net, sgk haberleri ve sgk konularına eksiksiz ve doğru bir şekilde tek bir kaynak üzerinden ulaşmanızı sağlamak, Sgk hizmet dökümü ve sgk sorgulama işlemlerini nasıl ve hangi bağlantılar aracılığı ile yapılacağını, tc kimlik no kullanarak sgk gün sayısını öğrenmek, genel sağlık sigortası kapsamında kimlerin gss sitemine dahil olması gerektiği, e devlet şifresinin nasıl alınacağı ve kaybedilmesi halinde yeniden almak için ne gibi işlemlerin gerektiği, emekli aylık bilgisi, Ssk hizmet dökümü , hizmet süreleri ve ne kadar olması gerektiği, yurt dışı borçlanmasının nasıl yapıldığı, askerlik borçlanması yapılarak nasıl emekli olunabildiği, doğum izni ve süt izni süresinin anne ve babalar için ne kadar olacağı, e-sgk üzerinden hangi işlemlerin yapıldığı, 2022 özürlülük maaşı ve sorgulama yapma, şifresiz sgk sorgulama ve eski kurum olan ssk ve ssk sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığı, bağkur bilgilerine ulaşabilme, ne zaman emekli olurum ,yaşlılık aylığı ve dul maaşının nasıl alındığı ve daha bir çok konuda gerekli, güncel ve güvenli bilgiler içermektedir.
www.e-sgk.net Domain